Akumulační kamna s konvektorem 0,7+0,6kW ecombi ECO208 s programováním, bílé Gabarrón

Kód: 0285803
Neohodnoceno
Výrobce: Gabarrón
ZdarmaZdarma
ecombi
14 098 Kč 11 651,24 Kč bez DPH
Dodání : 14 dní

Akumulační radiátory ECOMBI jsou revolučním produktem v oblasti topných řešení s vysokou účinností a nízkou spotřebou elektrické energie. Jejich inteligentní řízení spotřeby elektrické energie činí z akumulačních radiátorů ECOMBI účinné, flexibilní a přesně kontrolovatelné vytápěcí zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budoucnost v akumulačním vytápění je již nyní přítomností 

Akumulační radiátory ECOMBI jsou revolučním produktem v oblasti topných řešení s vysokou účinností a nízkou spotřebou elektrické energie. Jejich inteligentní řízení spotřeby elektrické energie činí z akumulačních radiátorů ECOMBI účinné, flexibilní a přesně kontrolovatelné vytápěcí zařízení.

 ECOMBI je kombinací ekonomických akumulačních kamen a komfortních konvektorů, čímž umožňují rovnoměrné vytápění během celého dne. ECOMBI spojuje mimořádně levné a pohodlné topné řešení, a tím je návratnost investičních nákladů velmi rychlá.

ECOMBI poskytuje teplo ze dvou samostatných a plně automaticky řízených zdrojů (mohou se používat i samostatně):
- Z akumulačních keramických bloků, které akumulují teplo během nízkého tarifu v noci a předávají ho během celého dne = Akumulační kamna
- Pomocí spirály, která je zabudována v přední části zařízení = Konvektor – slouží jako doplněk

ECOMBI lze instalovat jako samostatný topný systém, ale i jako doplněk stávajících systémů.

Proces akumulace (nabíjení) je plně programovatelný – denní a týdenní programování, možnost více nabíjecích period během dne.

 

Jak ECOMBI funguje

Po nastavení požadované teploty a naprogramování nabíjecích period zařízení bude fungovat automaticky. Pokud venkovní teplota náhle klesne a akumulované teplo nestačí na udržování požadované teploty v místnosti, konvektorové část zařízení se automaticky zapne jako doplňkový topný zdroj. Pokud se to stane, ECOMBI automaticky opraví naprogramované parametry, aby se minimalizovalo použití konvektoru. Tato funkce zvyšuje komfort a snižuje náklady na vytápění.

V případě používání dynamických zda statických akumulačních systémů se může stát, že během teplejších dní je v místnosti příliš teplo, a požadovaná úroveň komfortu je ztracena. Při ECOMBI zařízeních takové plýtvání energií se díky centrální řídící jednotky odběru elektrické energie ESICC nemůže stát.
Centrální řídicí jednotka odběru elektrické energie ESICC (Ecombi Smart Input Charge Control) je nejdůležitějším pilířem zařízení ECOMBI, která byla vyvinuta společností Elnur s.a. pro optimalizaci akumulace tepla během nízkého tarifu.
Řídící jednotka ESICC obsahuje velmi citlivý termostat s přesností ± 0,1 °C, který provádí kontinuální měření teploty místnosti a udržuje požadovanou komfortní teplotu pro uživatele.
Řídící jednotka přesně monitoruje potřebnou energii pro dosažení nastavené komfortní teploty, čímž je dosaženo efektivní snížení spotřeby elektrické energie.

Zařízení ECOMBI během doby nabíjení akumulují pouze tolik energie, kolik je potřeba. Během doby předávání tepla se může stát, hlavně když venkovní teplota náhle klesne, že naakumulované teplo nestačí a konvektorové část zařízení se musí zapnout. V tomto případě během příští doby nabíjení zařízení bude automaticky akumulovat více tepla, aby se vyhnulo zapnutí konvektorové části. Ale pokud během následující doby předávání tepla ECOMBI zjistí, že naakumulované energie je mnoho, automaticky sníží následující dobu nabíjení.

Displej zařízení ECOMBI je velmi intuitivní. Po nastavení požadované teploty Vás centrální řídící jednotka (ESICC) jednoduše navede na nastavení i ostatních parametrů.

 Provozní režimy zařízení ECOMBI:
- Akumulační kamna samostatně
- Konvektor samostatně
- Kombinace akumulační kamny a konvektoru
- Automatická kombinace akumulační kamny a konvektoru
- Temperování – režim proti zamrznutí 

Charakteristika
- tichý provoz
- teplotní spínač s možností kalibrace
- ochrana proti přehřátí
- bezpečnostní termostat s možností resetu
- hliníkový povrch konvektorového topného elementu
- akumulační element je vyroben z nerezové oceli
- izolace – Microtherm G 12mm (ekologické vlákno a minerál Vermikulit)
- zadní, přední a boční vzduchové komory
- akumulační jádro je ze speciálně pro ECOMBI zařízení navrženého materiálu
- lakovaná ocelová konstrukce RAL 9010
- robustní plastové držáky
- intuitivní, snadno se čistící displej s možností uzamykání
- denní a týdenní programování
- 4 provozní režimy

Technické parametry 
výkon konvektoru : 600 W
výkon akumulační části kamen : 700 W  
- akumulační část a přímotopná část nepracují společně, jejich výkony se nesčítají 
- maximální proud : 3,1 A
- akumulační doba v čase nabíjení 8 hodin : 9,8 kWh
napájecí napětí : 230 V

Rozměry :
- délka : 66 cm
- výška : 73 cm
- hloubka : 18 cm
- hmotnost celková : 77 kg 

Složení bloků akumulačních kamen : 8ks  -  8kg bloků

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované programovatelné akumulační radiátory ECOMBI
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 77 kg